gallery/btrsl

BTR SL

Tours & Holidays

gallery/whats app

info@btrsl.com

+94770286418

Apžvalginė ekskursija po Šri Lanką su gidu  |  Privačios ir grupinės ekskursijos

Mūsų atostogų paketai į Šri Lanką

 

 

Esame įsipareigoję pasiūlyti aukščiausios kokybės kelionių paslaugas, derindami savo energiją ir entuziazmą su ilgamete patirtimi. Didžiausias mūsų pasitenkinimas – aptarnauti daug patenkintų klientų, patyrusių kelionių džiaugsmus ir įkvėpimą. Esame patikimų, aistringų kelionių specialistų kompanija, kurianti individualias keliones į įkvepiančias vietas. Mūsų kelionės yra visiškai pagrįstos jūsų pomėgiais ir tvarkaraščiu. Tai yra unikali patirtis, kuri yra tokia pat unikali kaip ir jūs.

 

 

paketas į Šri Lanką su daugybe kelionių patarimų

 

 

Mūsų atostogų paketas į Šri Lanką su daugybe kelionių patarimų, idėjų, ką pamatyti ir lankytinų vietų viešnagės metu. Mes taip pat sukūrėme specialią informaciją apie Šri Lanką, kuri padės jums pamatyti kai kurias neįprastesnes Šri Lankos lankytinas vietas ir lankytinas vietas.
Jei jau buvote anksčiau, galbūt norėsite atrasti ką nors naujo ir dar kartą aplankyti mėgstamiausias vietas po paskutinių atostogų Šri Lankoje. Jei tai pirmas kartas, mūsų gidas suteiks jums puikų atspirties tašką ir galimybę pažinti savo kelią bei sudaryti visų norimų pamatyti lankytinų vietų maršrutą.


Mes galime rasti tinkamą apgyvendinimą visiems jūsų kelionės poreikiams. Turime fantastišką viešbučių pasirinkimą, skirtą visiems keliautojams, įskaitant šeimas, keliaujančias su mažais vaikais. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti daugybę kelionių, kurios padės jums kuo geriau išnaudoti apsilankymą Šri Lankoje. Tiek daug ką tyrinėti, pradedant atostogomis „viskas įskaičiuota“, ekskursijų po Šri Lanką laukinę gamtą, kultūrinių kelionių Šri Lankoje, prabangių atostogų Šri Lankoje, paplūdimio atostogų, viešbučių užsakymų, kambarių rezervacijų, vilų ir daug daugiau. Jei negalite rasti jums tinkančių atostogų Šri Lankoje, pasikalbėkite su mumis, kad sukurtume geriausias Šri Lankos atostogas pagal užsakymą.

 

 

 

Atostogos Šri Lankoje, viskas įskaičiuota

Viskas įskaičiuota“ yra būdas, kurį reikia eiti, jei norite tikrai atsipalaiduoti ir pasinerti į Šri Lankos magiją, o ne atidžiai stebėti, ką išleidžiate. Viešbutyje retai reikės išsinešti piniginę, piniginę ar kreditinę kortelę, nes už visus patiekalus, gėrimus ir dažnai daug nemokamų priedų bus sumokėta iš anksto, net prieš atvykstant į viešbutį.

 


Šri Lankos laukinės gamtos turai

Šri Lankos laukinės gamtos turai nuves jus į gyvūnų karalystės širdį. Įspūdinga atogrąžų šalis, šimtai gyvūnų ir paukščių rūšių, 22 nacionaliniai parkai, tik čia aptinkamos endeminės rūšys ir kitos populiariausios turistinės pramogos įvairiomis atostogų temomis; Visos šios esencijos sudaro tobulas atostogas su šeima, draugais ar geresne puse. Vienas safaris viename iš garsių nacionalinių parkų gali atskleisti gyvūnų karalystės didybę ir tikrus stebuklus. Laukinės gamtos turai Šri Lankoje yra geriausias pasirinkimas gamtą mėgstantiems keliautojams.

 

Kultūrinės ekskursijos Šri Lankoje

Ekskursija po kultūrinį trikampį Šri Lankoje leidžia aplankyti daugumą kultūrinio trikampio lankytinų vietų, taip pat ir kitas Šri Lankos lankytinas vietas. Šią kultūrinę šventę sudaro senoviniai miestai, kurie yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše, kalvos / britų ir olandų liekanos Šri Lankoje ir laukinės gamtos objektai.

 


prabangios atostogos Šri Lankoje

Tokia didelė įvairovė šioje mažoje saloje reiškia, kad Šri Lanka yra puiki vieta prabangiems šeimos nuotykiams. Tiems, kurie ieško kultūrinio poilsio, mūsų ekskursijos po Šri Lanką gali sklandžiai sujungti kolonijinę istoriją, Šri Lankos architekto Geoffrey Bawa palikimą, senovinius Polonnaruvos, Dambulos ir Anuradhapuros miestus, kurie sudaro Šri Lankos kultūros trikampį – senąją Kandio sostinę. ir Nuwara Eliya kalnų stotis. Šioje Indijos subkontinento šalyje galima mėgautis įvairiausiomis atostogomis – nuo ​​šeimyninių kelionių iki nuotykių atostogų poroms ar pavieniams keliautojams, prabangių medaus mėnesių apsistojus visuose geriausiuose prabangiuose viešbučiuose.

 

 

Šri Lankos paplūdimio atostogos

Šri Lankos paplūdimiai yra ideali vieta šeimoms ir draugams susitikti ir dažniausiai vykstama į paplūdimį švenčių dienomis, savaitgaliais, jei tik pažvelgti į jūrą. Natūralus dūžtančių bangų triukšmas, kuriame galite ramiai vaikščioti paplūdimiu saulėlydžio metu, žaisti kriketą paplūdimyje, tinginiauti saulėje ar užmesti meškerę ir žvejoti nakčiai vakarienei. Nesvarbu, ar tai būtų tingus nardymas krištolo skaidrumo vandenyje, ar nardymas netoliese esančiame rife,