gallery/btrsl

BTR SL

Tours & Holidays

gallery/whats app

+94770286418

btrga@yahoo.com

Ekskursija po Šri Lanką, automobilis, furgonas, mikroautobusas, autobusas, nuoma su vairuotoju 1, 2, 3, 5,7,8, 9,10,11,12,15,17,25 vietų nuoma 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9,10,11,12,15,17, 25 keleivinė transporto priemonė

Ekskursija po Šri Lanką, automobilis, furgonas, mikroautobusas, autobusas, nuoma su vairuotoju nuo 1 iki 25 vietų, nuoma nuo 1 iki 25 keleivių

 

 

 

Transporto priemonių nuoma Šri Lankoje ir visoje šalyje. Siūlome lengvųjų automobilių, mikroautobusų, mikroautobusų, tarpmiestinių autobusų, nuomos paslaugas už prieinamą kasdienę savaitinę ir mėnesinę nuomą su vairuotojo vadovu, kad mūsų vairuotojas pažintų šalį ir aplinką. Į mūsų transporto priemonių nuomą įeina draudimas, pagalba kelyje, o mes galime pristatyti transporto priemones su vairuotojo vadovu iki jūsų durų. Turime daugybę naujų automobilių su mechanine ir automatine pavara.

 

 

 

Jūsų kelionių paslaugų teikėjas Šri Lankoje,

 

Planuojate atostogas Šri Lankoje ir norite išsinuomoti automobilį su vairuotoju? Užsisakykite automobilį pas mus dabar ir mėgaukitės kelione Šri Lankoje. Siūlome privačias ir su gidu ekskursijas Šri Lankoje su vairuotoju/gidu. Užsisakykite savo svajonių atostogas Šri Lankoje dabar su BTR SL. Mes padarome jūsų atostogas labai patogias ir saugiai nuvežame į visas jūsų pasirinktas vietas.

 

Turime daugybę labai geros būklės transporto priemonių (automobilių, furgonų, mikroautobusų, autobusų autobusų, su specialiu keleivių draudimu). Automobiliai yra skirti 1-2 žmonėms, Toyota Kdh Van - 3-8 žmonėms,

 

Toyota Hiace High Roof suteikiame nuo 9 iki 13 žmonių, nuo 14 iki 17 žmonių – mikroautobusą, o daugiau nei 18 žmonių – autobusą.

 

Visose transporto priemonėse yra oro kondicionierius ir atlošiamos sėdynės su saugos diržais. Mūsų transporto priemonės naudojamos išskirtinai turistams, todėl visada atkreipiame dėmesį į naujausią techniką ir rūpinamės, kad jos visada būtų geros būklės. Esame geriausia žmonių vežėjų transporto priemonių nuoma Šri Lankoje.

 

Siųskite savo užklausą dabar ir užsisakykite asmeninį vairuotoją su patogia transporto priemone savo svajonių kelionei Šri Lankoje. Siekiame Jums pasiūlyti geriausią kelionę ir nepamirštamas atostogas Šri Lankoje.