gallery/btrsl

BTR SL

Tours & Holidays

gallery/whats app

+94770286418

btrga@yahoo.com

Ekskursijos ir atostogos Šri Lankoje | Kelionės į Šri Lanką, pasiūlymai, kainos

Šri Lankos kelionės – visa informacija apie jūsų atostogas – kelionės Šri Lankoje
 

 

 

Kelionė po Šri Lanką

 

Suplanuokite kelionę su vietine agentūra. BTR SL kelionės pirmyn ir atgal į Šri Lanką. Unikalios ir autentiškos Šri Lankos ekskursijos jūsų pageidaujama data ir neviršijant jūsų kelionės biudžeto. Planuojate privačią kelionę pirmyn ir atgal Šri Lankoje ir norėtumėte patirti kelionę pirmyn ir atgal su savo vairuotojo gidu individualiai? Tada užsisakykite kelionę pirmyn ir atgal pas mus dabar ir patirkite nepamirštamą kelionę su asmeniniu gidu.

 


Laukinės gamtos turas Šri Lankoje

 

Dabar Šri Lankoje yra 22 nacionaliniai parkai ir ji tapo pasauline savo biologinės įvairovės tašku. Nuo Wilpattu, Minneriya, Yala ir Udawalawe iki Sinharaja nacionalinio parko, ši kelionė po Šri Lanką apima visus populiarius salos regionus. Patirkite įvairius šokinėjimus nacionaliniuose parkuose, įdomius safarius džipais ir nuotykių kupiną naktį atogrąžų miškuose šioje laukinės gamtos kelionėje per Šri Lanką!

 

 

Udawalawe nacionalinis parkas
Udawalawe yra svarbi Šri Lankos dramblių buveinė, taip pat žinoma kaip gera paukščių stebėjimo vieta Šri Lankoje. Paukščių mylėtojai turėtų puikią galimybę stebėti daugybę skirtingų paukščių veislių, o nacionaliniame parke gyvena daug kitų žinduolių rūšių, tokių kaip rūdijusia katė, žvejojanti katė. Nuves jus per dramblių ir kitų gyvūnų bei paukščių stebėjimo taškus. parkas. Džipai, skirti optimaliam žiūrėjimui, važiuos žvyruotais takais į gilų mišką, kad būtų užtikrinta geriausia žiūrėjimo patirtis

 

 

Yala nacionalinio parko safaris

Išbandykite Safari turą Yala nacionaliniame parke. Tai labiausiai lankomas ir antras pagal dydį nacionalinis parkas Šri Lankoje. Jis yra pietryčių šalies regione ir yra Pietų provincijoje ir Uvos provincijoje. Jalos nacionaliniame parke yra įvairių ekosistemų, įskaitant drėgną musoną, sausą musoną, pusiau lapuočius, erškėčius, pievas, gėlo vandens ir jūros šlapžemes bei smėlio paplūdimius. Nacionalinis parkas yra sauso, pusiau sauso klimato regione. ir parke yra 215 paukščių rūšių, šešios yra endeminės Šri Lankai. Jalos nacionaliniame parke gyvena 44 žinduolių rūšys, o leopardų tankis yra vienas didžiausių pasaulyje. Yala galima pamatyti tinginių lokys, leopardas, dramblys, laukiniai vandens buivolai yra nykstančios rūšys. „Toque Macaque“, „Golden Palm Civet“, „Red Slender Loris“ ir „Fishing Cat“ yra tarp kitų žinduolių.

 

 

Sinharadžos atogrąžų miškas Šri Lanka
Sinharadžos atogrąžų miškas yra vienas iš nedaugelio neapdorotų miškų, likusių pasaulyje. Šis amžinai žaliuojantis atogrąžų miškas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra vienas iš nedaugelio iki šiol likusių neapdorotų atogrąžų miškų. Drėgna, paslaptinga ir knibždėte knibžda gyvybės, yra paskutinis brangus neapdoroto atogrąžų miško ruožas saloje. Šiek tiek daugiau nei 11 000 hektarų, driekiasi per drėgną zoną pietiniame kalvų pakraštyje. Tai stulbinantis floros ir faunos masyvas, todėl jis yra vienas didžiausių biologinės įvairovės pasaulyje. Čia aptinkama daugiau nei 130 paukščių rūšių, įskaitant daugelį iš 33 rūšių, būdingų Šri Lankai. Taip pat gausu roplių ir daugybės vabzdžių rūšių, kurių daugelis dar nėra klasifikuojami. Čia yra žinduolių scenos, įskaitant purpurinę beždžionę ir milžinišką voverę. Pageidautina tyrinėti Sinharadžą pėsčiomis, nes tai suteikia tikrai autentišką džiunglių patirtį.

 Geriausi kelionių tikslai Hill Country Šri Lankoje, Šri Lankos atrakcija,
 

Kalnas daugiausia užima pietinę-centrinę salos dalį, plačiai žinomą kaip Centrinės aukštumos – šis nelygus reljefas yra Šri Lankos karštis. Ši aukšta plynaukštė apima daugumą Šri Lankos kalnų, įskaitant aukščiausią Šri Lankos viršukalnę (Pidurutalagala yra aukščiausia 2524 m), kuri užima pietinį plokščiakalnio galą. Arbatos plantacijos užima didžiąją dalį Šri Lankos kalvų. Gražiai ir spalvingai apsirengusios liesos moterys veržiasi pro arbatkrūmius, retkarčiais pasilenkdamos nuskinti švelnių arbatkrūmio lapelių. Lygiai taip pat šios moterys greitai juda arbatos krūmais, renka šviežius švelnius lapelius, kurie arbatos fabrike apdorojami ir iš jų gaminamas skanus gėrimas. Traukiniui kylant vis aukščiau ir aukščiau, arbatos rinkėjai pamažu tampa neryškiais kraštovaizdžio siluetais. oras nei likusioje šalies dalyje, kur temperatūra svyruoja apie 15˚C. Vakarais gali šiek tiek atvėsti, o po saulėlydžio lapkričio ir gruodžio mėnesiais temperatūra gali nukristi iki 5˚C.

 

Ela
Ela traukia keliautojus į Šri Lankos aukštumas su kalnų miškais, arbatos plantacijomis ir palyginti vėsiu klimatu. Ella yra geriausia turistinė vieta Šri Lankos aukštumose, skirta išvykai su geriausiais salos žygiais ir vaizdais, kriokliais, geležinkeliais, lengvu klimatu ir viskuo

 

Nuvara Elija

Nuwara Eliya yra miestas arbatos šalyje, kalvose centrinėje Šri Lankoje. taip pat žinomas kaip Mažoji Anglija, buvo mėgstamiausia britų kalnų stotis, kuri bandė šį kurortą paversti tipišku Anglijos kaimu su senu mūriniu paštu ir kaimo namais, tokiais kaip Hill Club su medžioklės paveikslais, 18 duobučių golfo aikštynu ir lenktynių aikštynu.

Geriausi ir gražiausi paplūdimiai Šri Lankoje
 

Jų yra visų variantų. Kai kurie sužavės baltu ir švelniu cukraus pudros smėliu, kai kurie yra auksinės spalvos, ilgi ir garantuoja mylių ilgus pasivaikščiojimus paplūdimiu. Kai kurie tinka plaukiojimui banglente dėl bangų ir vėjo, o kai kurių nesutinkate siela. Vieni gyvena nuo garsios muzikos ir vakarėlių, vieni siūlo nuostabius saulėlydžius, kitus įrėmina vešliai žalios palmės, kai kurios labiau primena Šiaurės jūrą. Taigi kiekvienas čia turėtų rasti savo tobulą paplūdimį. Kad jums pasisektų, su kai kuriais iš jų norime supažindinti plačiau, paaiškinti, kur galima nardyti ir kokia kita veikla jūsų laukia.

 

 • Unawatuna

 • Mirissa

 • Hikaduva

 • Beruwala & Bentota

 • Arugamo įlanka

 • Trincomalee

 

 

Unawatuna paplūdimiai Šri Lankoje

Unavatuna yra viena iš absoliučiai gražiausių ir atsipalaidavusių vietų šalyje. Vanduo čia gana ramus ir gražiai skaidrus. Paplūdimyje yra autentiškų užeigų su puikiais kariais ir šviežiais vaisiais. Mėgaukitės nuostabiu saulėlydžiu ir mažų aplinkinių paplūdimių vaizdais.

 

 

Mirissa paplūdimiai Šri Lankoje

Auksinis smėlis, apsuptas palmių ir viena iš labiausiai atpalaiduojančių atmosferų šalyje, jūsų laukia Mirissa paplūdimyje pietinėje Šri Lankos pakrantėje. Šis paplūdimys puikiai tinka ne tik maudynėms, bet ir banglentininkams

 

 

Hikkaduwa paplūdimiai Šri Lankoje

Maždaug 3 km ilgio Hikkaduwa paplūdimio ruožas ypatingas yra oranžinė spalva, kuri ypač ryškiai šviečia besileidžiant saulei. Už smėlio paplūdimio driekiasi ilga palmių giraitė, kurioje paslėptos nakvynės vietos. Hikkaduwa paplūdimys pietuose ribojasi su Narigama paplūdimiu, kuris patinka kitai tikslinei auditorijai: čia vis tiek galite pasinerti į hipių nuojautą ir, svarbiausia, čia yra ypač didelių naršymo galimybių. Taip pat maudytis ir degintis ant minkšto Hikaduvos smėlio

 

 

Beruwala ir Bentota

Beruwala yra ramioje įlankoje, apsaugotoje nuo didelių bangų ir greitų srovių natūralaus koralinio rifo. Didžiulė pakrantė padengta grūdėtu baltu smėliu ir apsupta egzotiškų palmių su atspalviais, saugančiais nuo karščio. Nusileidimas yra lygus, o jūros dugnas lygus ir saugus. Galite susidurti su nedideliais aštriais akmenimis ir koralų drožlėmis, todėl rekomenduojama avėti šlepetes.

 

 

Arugamo įlanka – paplūdimiai Šri Lankoje

Ši vieta yra toli nuo daugybės ekskursijų lankomų gatvių ir turistų lankomų didmiesčių. Kelionė iš didžiausio salos miesto Kolombo gali užtrukti apie 10 valandų! Tačiau kai kurie šioje vietoje apsilanko... Dauguma svečių – aktyvus jaunimas ir vandens sporto entuziastai. Kartais čia rengiamos banglenčių varžybos, todėl nuo gegužės iki lapkričio į Arugamo įlanką atvyksta laisvi ir nepriklausomi žmonės naujų pažinčių ir didelių bangų.

 

 

Trincomalee – paplūdimiai Šri Lankoje

Uostamiestis Trincomalee yra ant siauro įėjimo į iškyšulį, o aukso geltonumo paplūdimio kraštovaizdis, besidriekiantis į pietus ir šiaurę nuo miesto, yra toks pat sulaužytas ir atšiaurus. Miškingas, įlankomis turtingas pusiasalis tęsiasi į pietus, o paplūdimiai lygūs ir ilgi į šiaurę. Apie 6 km į šiaurę yra gražus Uppuveli paplūdimys, o dar 6 km į šiaurę yra nuošalus Nilavelio paplūdimys, iš kurio galite plaukti valtimi į Pigeon salą.

 Šri Lankos kultūra ir žmonės

 

Šri Lankos žmonių gyvenimo būdas, papročiai ir papročiai labai skiriasi nuo mūsų. Nepaisant to, žmonės jūsų kelionės Šri Lankoje metu bus jums labai svetingi, atviri ir šilti. Net kartais pasitaikančios bendravimo problemos nėra kliūtis. Taip pat galite bendrauti rankomis ir kojomis. Jei savo kelionėje per Šri Lanką sutiksite žmonių atvirai ir su pagarba, turėsite galimybę intensyviai bendrauti su vietos gyventojais ir giliai pasinerti į Šri Lankos žmonių gyvenimus.

 

 

 

Festivaliai ir valstybinės šventės Šri Lankoje

 

Šri Lankoje gyvena daug skirtingų kultūrų, todėl ištisus metus švenčiama daug nuostabių festivalių. Dauguma švenčių, kurias švenčia budistai ar induistai, yra susijusios su mėnulio kalendoriumi. Šios dienos keičiasi kiekvienais metais. Kai kurios šventės trunka kelias dienas. Poya diena (maldos diena) yra svarbi tradicinė šventė Šri Lankoje. Ši diena švenčiama kas mėnesį per pilnatį. Poya dieną Šri Lankoje alkoholis paprastai nėra patiekiamas už turistinių viešbučių ribų. Daugelis viešųjų įstaigų nedirba minėtų švenčių dienomis. Dalyvauti viename iš festivalių tikrai ypatinga patirtis. Daugelis papročių vykdomi atviroje gatvėje, o kaip turistas esate nuoširdžiai kviečiami prisijungti prie iškilmių.


 

Festivaliai ir šventės Šri Lankoje: budistų, krikščionių, musulmonų ir induistų

Šri Lankoje yra 4 pagrindinės religinės grupės. Dauguma gyventojų išpažįsta budizmą, tačiau Šri Lankoje gyvena ir induistai, musulmonai bei krikščionys. Tai reiškia, kad Šri Lankoje yra nemažai valstybinių švenčių ir švenčių. Mūsų vietiniai ekspertai apibendrino jums svarbiausias šventes, priklausomai nuo religijos.

 


Valgymas ir gėrimas Šri Lankoje
Nacionalinis sero Lankos patiekalas yra „Ryžiai ir karis“, kurį galima įsigyti įvairių vegetariškų ir mėsos variantų. Daugumoje viešbučių kario patiekalai yra pritaikyti vakarietiško turisto skoniui, ne tokie „aštrūs“, bet vis tiek skanūs. „Roti“ (plokščioji duona), „Hopper“ (iš ryžių miltų gaminami blynai) ir „Spring Hopper“ (iš ryžių miltų pagaminti makaronai) taip pat yra vietiniai patiekalai.

 

 

Ekskursija po Šri Lankos kultūrinį trikampį

Šis regionas, esantis į šiaurę nuo Centrinių aukštumų, yra Šri Lankos kultūros ir religijos lopšys. Anuradhapura buvo pirmoji Sinhalų imperijos sostinė daugiau nei 1500 metų, kol ją pakeitė Polonnaruwa. Sigirijos tvirtovė buvo pastatyta siekiant apsisaugoti nuo indėnų įsibrovėlių, o ant urvo sienų tapytų freskų prasmė iki šiol neaiški. Pamaldžių budistų religinės piligrimystės vietos visame pasaulyje yra Dambulos urvo šventykla, kurioje yra daugiau nei 150 Budos statulų, ir Kandio Danties šventykla. Jame yra Budos dantis, kuris tris kartus per dieną pagerbiamas per ceremoniją.

 

 

Kultūros trikampio akcentai:

 

 • Šri Mahabodhi medis Anuradhapuroje.

 • Sugriautas Polonnaruwa miestas.

 • Sigiriya „Cloud Maiden“.

 • Dambulla urvo šventykla.

 • Kandy danties šventykla.

 

 

UNESCO PASAULINIO PAVELDAS: CEILONO KULTŪROS VIETOS

 

 • Anuradhapura

 • Polonnaruwa

 • Sigiriya

 • Kandy miestas

 • Dambulla šventykla

 • tulžies šalin

 • Šri Lankos centrinės aukštumos (2010 m.)

 • Sinharadžos miško rezervatas (1988 m.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visas mūsų keliones galite užsisakyti asmeniškai norimai datai, o kelionės pirmyn ir atgal gali būti lanksčiai ir individualiai pritaikomos pagal Jūsų norus ir pomėgius. Visos mūsų ekskursijos po Šri Lanką yra privačios, o tai reiškia, kad keliaujate su privačiu, angliškai kalbančiu gidu (gidu) privačia transporto priemone (kitų kelionių dalyvių nėra).

 

Kad galėtume optimaliai patenkinti jūsų kelionių poreikius, siūlome visas mūsų keliones į Šri Lanką keliais kainų variantais. Todėl viešbučių pasirinkimas (viešbučio kategorija) parenkamas pagal jūsų kelionės biudžetą – biudžetas, vidutinė klasė, prabangus, prabangus ar spalvingas mišinys.