gallery/btrsl

BTR SL

Tours & Holidays

gallery/whats app

info@btrsl.com

+94770286418

Kelionė po Sinharadžos lietaus mišką - Šri Lankos atogrąžų miškai

Kelionė Šri Lankoje Sinharadžoje po lietaus mišką


 

Sinharadžos atogrąžų miškas yra vienas iš nedaugelio nepažįstamų miškų, likusių pasaulyje. Šis amžinai žaliuojantis lietaus miškas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra vienas iš nedaugelio iki šiol išlikusių nepaprastų lietaus miškų. Slaptas paslaptingas ir kupinas gyvenimo, yra paskutinis brangus pirmojo lietaus miško ruožas saloje. Užimdami šiek tiek daugiau nei 11000 hektarų, per drėgnąją zoną eikite į pietinį kalno krašto kraštą. Tai stulbinantis floros ir faunos įvairovė, todėl ji patenka į aukščiausią biologinę įvairovę pasaulyje. Čia aptinkama daugiau kaip 130 paukščių, įskaitant 33 iš Šri Lankai būdingų 33 rūšių. Čia taip pat gausu roplių populiacijos ir daugybė vabzdžių rūšių, daugelis jų dar nėra klasifikuojami. Žinduolių scenos, įskaitant purpurinę veido langurą beždžionę ir milžinišką voverę. Pageidautina tyrinėti Sinharadžą pėsčiomis, o tai suteikia tikrai autentišką džiunglių patirtį.

 

Kelionė apima Sinharadžos pėsčiųjų žygį po lietaus mišką, krioklį ir upės pasivaikščiojimą, paukščių stebėjimo takus ir arbatos plantacijų pasivaikščiojimą, taip pat naudingą gamtos maudynėms ir maudynėms.

 

 

 

Kelionė po Sinharadžos mišką
 

Pasirinkite jus iš savo viešbučio. Pirmiausia susitiksite su „Tours“ ekipažu ir perkelsite į Sinharadžą. Tai yra maždaug 120 km nuo Galle miesto. Susipažinkite su savo laukinės gamtos stebėtoju prie pagrindinių miško vartų. Jis nuves jus per mišką, nurodydamas bet kokius gyvūnų pastebėjimus pakeliui. Miške gausu įvairiausios floros ir faunos. Galite pamatyti beždžiones, gyvates, chameleonus, gausų paukščių gyvenimą ir daugybę atogrąžų medžių, augalų ir gėlių bei gražų krioklį. Taip pat galite išsimaudyti gamtoje ir plaukioti. Tuo tarpu jūs gausite butelius geriamojo vandens ir pietus miške, taip pat galėsite būti miško šone su nuostabiais vaizdais. Baigę gražią dienos ekskursiją, palinkėsime jus į viešbutį

 

 

Užsisakykite apžvalgą