gallery/btrsl

BTR SL

Tours & Holidays

gallery/whats app

info@btrsl.com

+94770286418

Wycieczka po Sri Lance, samochód, van, minibus, autokar, wynajem z przewodnikiem 1, 2, 3, 5,7,8, 9,10,11,12,15,17,25 miejsc siedzących 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9,10,11,12,15,17, 25-osobowy pojazd

Wycieczka po Sri Lance, samochód, van, minibus, autokar, wynajem z kierowcą Przewodnik od 1 do 25 miejsc Wynajem od 1 do 25 pasażerów

 

 

Wynajem pojazdów Sri Lanka i cały kraj. Oferujemy usługi wynajmu samochodów, furgonetek, minibusów, autokarów i wynajmu w przystępnych cenach dziennych, tygodniowych i miesięcznych z przewodnikiem dla kierowców, aby nasz kierowca znał kraj i okolice. Wszystkie nasze wypożyczane Pojazdy obejmują ubezpieczenie, pomoc drogową, a my możemy dostarczyć Pojazdy z przewodnikiem kierowcy do Twoich drzwi. Dysponujemy taborem z fabrycznie nowymi pojazdami zarówno ręcznymi jak i automatycznymi.

 

 

Twój dostawca usług turystycznych na Sri Lance,

 

Planujesz wakacje na Sri Lance i chcesz wynająć samochód z kierowcą? Zarezerwuj u nas samochód już teraz i ciesz się podróżą po Sri Lance. Oferujemy prywatne i z przewodnikiem wycieczki po Sri Lance z kierowcą/przewodnikiem. Zarezerwuj teraz swoje wymarzone wakacje na Sri Lance z BTR SL. Sprawiamy, że Twoje wakacje są bardzo komfortowe i bezpiecznie dowieziemy Cię do wszystkich wybranych przez Ciebie miejsc.

 

Posiadamy wiele typów pojazdów w bardzo dobrym stanie (Samochód, Van, MiniBus, Autokar, ze specjalnym ubezpieczeniem pasażerskim). Samochody przeznaczone są dla 1-2 osób, Toyota Kdh Van dla 3-8 osób,

 

Toyota Hiace High Roof zapewnia od 9 do 13 osób, od 14 do 17 osób zapewniamy Minibus, a dla ponad 18 osób zapewniamy autokar.

 

Wszystkie pojazdy posiadają klimatyzację oraz rozkładane fotele z pasami bezpieczeństwa. Nasze pojazdy służą wyłącznie turystom, dlatego zawsze zwracamy uwagę na stan techniki i dbamy o to, aby były zawsze w dobrym stanie. Jesteśmy najlepszą wypożyczalnią pojazdów do przewozu osób na Sri Lance.

 

Wyślij zapytanie teraz i zarezerwuj swojego prywatnego kierowcę wygodnym pojazdem na wymarzoną podróż po Sri Lance. Naszym celem jest zaproponowanie najlepszej wycieczki i niezapomnianych wakacji na Sri Lance.