gallery/btrsl

BTR SL

Tours & Holidays

gallery/whats app

info@btrsl.com

+94770286418

1. Kokybė ir aptarnavimas

 


„BTR SL“ kokybė ir aptarnavimas yra neatsiejami. Mes darome viską, kad užtikrintume, jog kiekviename jūsų kelionės etape bus laikomasi šių dviejų ypatybių. Siekdami padėti pasiekti šias pagrindines vertybes, atidžiai stebime klientų pasitenkinimą ir nuolat ieškome naujų būdų, kaip pranokti klientų lūkesčius.

 


2. Asmeninis prisilietimas


Nuo pirmo kontakto iki viešnagės ir tol, kol vėl būsite saugiai namuose, mes esame su jumis. Jūs žinosite savo asmeninį kelionių konsultantą tiek vardu, tiek veidu, nes tai įprasta pasveikinti klientus asmeniškai ir praleisti visą kelionę.


3. Draugiškas ir išmanantis personalas
„BTR“ sukūrėme nepamirštamas kelionių patirtis tūkstančiams klientų iš viso pasaulio. Tai lemia mūsų žmonių kokybę. Mūsų darbuotojai turi daugybę žinių iš pirmų lūpų ir yra aistringi to, ką daro.


4. Vietos ekspertizė
Mums labai svarbu, kad per atostogas patirtumėte įsimenamą ir autentišką patirtį. Atsižvelgdami į savo darbuotojų lūkesčius, mes pasirenkame tik tuos vietinius tiekėjus, kurie yra draugiški, gerbiami ir turi išsamių vietos žinių.


5. Sutaupykite laiko ir pastangų
Savo atostogų tyrinėjimas ir organizavimas gali būti sudėtinga užduotis. Leisk mums atlikti darbus už tave! Pasirinkę BTR, galite sutaupyti ir laiko, ir pinigų, užsakydami visas savo kelionės paslaugas tiesiogiai specializuotoje vietos agentūroje.


6. Pritaikytos atostogos
Suprojektuoti atsižvelgiant į jus, mūsų paketai gali būti pritaikyti arba sukurti visiškai nuo nulio, kad atitiktų jūsų poreikius. Mūsų patyrę kelionių ekspertai turi pakankamai išteklių, kad jūsų svajonių atostogos taptų realybe. Kodėl gi nepasikvietę mūsų idėjų?


7. Jūs esate gerose rankose
Kelionės metu pagalba niekada nebus pasiekiama. Visada darbuotojas tvarko bet kokias nenumatytas situacijas, ir mes stengiamės kuo greičiau sureaguoti. Mes taip pat teikiame laikiną mobilųjį telefoną su pasirinktomis ekskursijomis.

Visos mūsų atostogos yra visiškai reguliuojamos ir saugomos, todėl galite užsisakyti ir keliauti be rūpesčių. Norėdami gauti daugiau informacijos ar specialių užklausų, susisiekite su mumis. Mes stengiamės atsakyti į visus klausimus.

Linkime geros dienos!

geriausia kelionių ir turizmo kompanija Šri Lankoje

gallery/carsmal