gallery/btrsl

BTR SL

Tours & Holidays

gallery/whats app

info@btrsl.com

+94770286418

1. Kvalita a služby

 


Ve společnosti BTR SL jde kvalita a servis ruku v ruce. Děláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že tyto dva znaky budou splněny na každém kroku vaší cesty. Abychom dosáhli těchto základních hodnot, pečlivě sledujeme spokojenost klientů a soustavně hledáme nové způsoby, jak překonat očekávání našich klientů.

 


2. Osobní dotek


Od prvního kontaktu, po celou dobu vašeho pobytu, a dokud nebudete opět bezpečně doma, jsme s vámi. Znáte svého osobního cestovního poradce jak podle jména, tak podle tváře, protože děláme z praxe osobní pozdravy našich klientů a projít celou cestu.


3. Přátelský a informovaný personál
Vytvořili jsme nezapomenutelné cestovní zážitky v BTR pro tisíce klientů z celého světa. To závisí na kvalitě našich lidí. Naši zaměstnanci mají rozsáhlé a bezprostřední znalosti o regionu a jsou nadšení z toho, co dělají.


4. Místní odborné znalosti
Je pro nás životně důležité, abyste měli s našimi svátky nezapomenutelný a autentický zážitek. V souladu s očekáváními, které pro naše zaměstnance očekáváme, vybíráme pouze místní dodavatele, kteří jsou přátelští, seriózní a mají důkladné místní znalosti.


5. Ušetřete čas a úsilí
Výzkum a organizace vlastní dovolené může být stresující úkol. Udělejme pro vás práci! Výběrem BTR můžete ušetřit čas i peníze rezervováním všech vašich itinerářových služeb přímo u specializované místní agentury.


6. Dovolená na míru
Navrženy s ohledem na vás, naše balíčky mohou být přizpůsobeny nebo postaveny zcela od nuly, aby vyhovovaly vašim potřebám. Naši zkušení experti na cestování mají k dispozici zdroje, aby se vaše vysněná dovolená stala skutečností. Proč nás kontaktovat s vašimi nápady?


7. Jste v dobrých rukou
Když jste na cestě, pomoc není nikdy mimo dosah. Zaměstnanci vždy řeší nepředvídané situace a my se snažíme reagovat co nejdříve. Poskytujeme také dočasný mobilní telefon s vybranými prohlídkami.

Všechny naše svátky jsou plně regulovány a chráněny, což vám umožňuje rezervovat a cestovat bez obav. V případě dalších podrobností nebo zvláštních požadavků nás prosím kontaktujte. Snažíme se odpovědět na všechny dotazy.

Přejeme vám krásný den!

nejlepší cestovní a cestovní společnost na Srí Lance

gallery/carsmal