gallery/btrsl

BTR SL

Tours & Holidays

gallery/whats app

info@btrsl.com

+94770286418

Test. Trying create a heading and check the preview

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam elementum sed nulla id accumsan. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nunc vitae nibh et turpis vestibulum molestie eget tincidunt lacus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Phasellus id quam sed nisi fermentum sodales. Nunc nec sapien ex. Integer sed odio accumsan, interdum sapien viverra, lacinia lorem. Curabitur lacinia id nisi sed iaculis. Nunc commodo neque non laoreet lacinia. In eget mauris facilisis libero tincidunt posuere.

Sed convallis metus id arcu posuere posuere. Aenean vulputate turpis sapien, vel ullamcorper felis molestie ut. In sed mi ut leo sodales ultrices nec in lacus. Duis eu mauris tortor. Integer arcu tortor, tempor non turpis nec, euismod ultricies augue. Nunc sem lectus, luctus in dolor vel, pharetra tempor odio. Morbi auctor elit non tellus suscipit dignissim.

Aenean fringilla placerat facilisis. Nulla elementum erat ac neque interdum pulvinar. Curabitur condimentum lorem quis dignissim commodo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Fusce mi turpis, semper eu maximus malesuada, mollis id tellus. Nullam ac neque sed massa volutpat fermentum vitae at diam. Integer congue feugiat cursus. Maecenas tincidunt elementum leo, in dapibus.

1. Kvalita a služby
Ve společnosti BTR SL jde kvalita a servis ruku v ruce. Děláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že tyto dva znaky budou splněny na každém kroku vaší cesty. Abychom dosáhli těchto základních hodnot, pečlivě sledujeme spokojenost klientů a soustavně hledáme nové způsoby, jak překonat očekávání našich klientů.


2. Osobní dotek
Od prvního kontaktu, po celou dobu vašeho pobytu, a dokud nebudete opět bezpečně doma, jsme s vámi. Znáte svého osobního cestovního poradce jak podle jména, tak podle tváře, protože děláme z praxe osobní pozdravy našich klientů a projít celou cestu.


3. Přátelský a informovaný personál
Vytvořili jsme nezapomenutelné cestovní zážitky v BTR pro tisíce klientů z celého světa. To závisí na kvalitě našich lidí. Naši zaměstnanci mají rozsáhlé a bezprostřední znalosti o regionu a jsou nadšení z toho, co dělají.


4. Místní odborné znalosti
Je pro nás životně důležité, abyste měli s našimi svátky nezapomenutelný a autentický zážitek. V souladu s očekáváními, které pro naše zaměstnance očekáváme, vybíráme pouze místní dodavatele, kteří jsou přátelští, seriózní a mají důkladné místní znalosti.


5. Ušetřete čas a úsilí
Výzkum a organizace vlastní dovolené může být stresující úkol. Udělejme pro vás práci! Výběrem BTR můžete ušetřit čas i peníze rezervováním všech vašich itinerářových služeb přímo u specializované místní agentury.


6. Dovolená na míru
Navrženy s ohledem na vás, naše balíčky mohou být přizpůsobeny nebo postaveny zcela od nuly, aby vyhovovaly vašim potřebám. Naši zkušení experti na cestování mají k dispozici zdroje, aby se vaše vysněná dovolená stala skutečností. Proč nás kontaktovat s vašimi nápady?


7. Jste v dobrých rukou
Když jste na cestě, pomoc není nikdy mimo dosah. Zaměstnanci vždy řeší nepředvídané situace a my se snažíme reagovat co nejdříve. Poskytujeme také dočasný mobilní telefon s vybranými prohlídkami.

Všechny naše svátky jsou plně regulovány a chráněny, což vám umožňuje rezervovat a cestovat bez obav. V případě dalších podrobností nebo zvláštních požadavků nás prosím kontaktujte. Snažíme se odpovědět na všechny dotazy.

Přejeme vám krásný den!

nejlepší cestovní a cestovní společnost na Srí Lance

gallery/carsmal